|

Top 10

  1. Corazon Ardiente
  2. Sala samobójców. Hejte...
  3. Parasite
  4. Interstellar
  5. Knives Out
  6. Ma ma
  7. A Star Is Born
  8. Pan T.
  9. Joker
  10. Everybody Knows
KEI

Thor: The Dark World


Directed by: Alan Taylor

Cinema program "Thor: The Dark World" in Kraków

No showtimes for movie "Thor: The Dark World" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Thor: Mroczny świat
Original title: Thor: The Dark World
Runtime: 112 min.
Production: USA , 2013
Category: action / adventure / fantasy
Release Date: 8 November 2013
Distribution: Disney

Directed by: Alan Taylor
Cast: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Jaimie Alexander, Idris Elba, Stellan Skarsgard

Dziewięciu Królestwom znów zagraża wielkie niebezpieczeństwo…Nadciąga armia Czarnych Elfów z władcą ciemności Malekithem na czele, który pragnie pogrążyć w mroku całą galaktykę. Chcąc ocalić Ziemię i pozostałe Królestwa, Thor (Chris Hemsworth) razem z ukochaną, Jane Foster (Natalie Portman), wyruszy w najbardziej niebezpieczną wyprawę, jaką kiedykolwiek podjął. Kiedy zło rośnie w siłę i nawet Odyn (Anthony Hopkins) z całym Asgardem nie zdoła mu się przeciwstawić, superbohater będzie zmuszony zaryzykować i pojednać się z ostatnią osobą, którą może obdarzyć zaufaniem…wtrąconym do więzienia Lokim (Tom Hiddleston).Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
370 votes. | Rate movie

Movie trailer: Thor: The Dark World

Your comments

jawa 27. December 2013, 10:06

amerykanom może się podobać.

kaja 28. November 2013, 17:19

dobrze się ogląda

hopislaw 27. November 2013, 22:11

Super tylko oglodac!!!!

Ola 20. November 2013, 20:45

Skarabeusz, całkowicie zgadzam się z tobą!

hon 16. November 2013, 15:17

czy ja wiem...

Skarabeusz 14. November 2013, 19:44

nowy thor mhyyyy... nawiazanie do cz.1 i do Avengers a poza tym nic nowego :( dla mnie zlepek innych filmów takicha jak -Wladca pierścieni (kostiumy, jazda na koniac walka na miecze-co jest troche smieszne) -Gwiezdne Wojny (latające statki kosmiczne plazmowe działa pistolety lasery ) -Czlowiek ze stali (koncowa walka taka sama jak w nowym supermanie). Przeskoki w czasie jak w filmie "Jumper" i anomalia pogodowe jak grze stalker :) do tego czarny charakter wyglada jak z filmu 'Prometeusz" i korzysta z super mocy czyli czerwonej materii ze star treck a jego pomocnik super czarny boss co wybija armie asgardu ma maske od predatora :) itd. bohaterowie są super mocni a giną od ukłucia mieczem :) nie wspomne juz o tlumaczeniu na zwiastunie napisy "jeszcze jakiś" a w kinie 'zatkało kakao" - dobrze ze nie poszedlem na wersje z dubbingiem :)

PAULA opinia 14. November 2013, 16:22

Thor to powinien byc powazny film a zrobili z tego baje dla dzieci z humorem i luźnym pitu pitu jak Iron Man 3. Nowy Thor miał być widowiskowy (i jest) ale oprocz tego też poważny i pouczający a efekt jest taki że ekranizacja komiksu marvela ma z oryginałem tyle wspólnego co koń wyścigowy z wyliniałym kucem. W tej części twórcy pokusili się o zmianę charakteru filmu dlatego tylko zdjęcia i efekty specjalne stanowią największy atut filmu gdy jest już akcja na ekranie dużo się dzieje jest widowiskowo i dynamicznie niestety kiedy opada kurz bohaterowie przenoszą się na wystawne salony zaczynają się okrągłe zdania oraz morały wygłaszane przez bohaterów i szybko robią się to nie do zniesienia dodajmy do tego jeszcze przesadne ilości patosu i sytuacja staje się wręcz rozpaczliwa. Aż ma się ochotę krzyknąć z oburzenia: na Odyna! Nie tak miało przeciez być !!!

do "pyszczak" 13. November 2013, 13:51

Zgadzam sie z Tobą w 100 procentach i podpisuje się pod Twoją opinią !!! Nic dodac nic ujać - nowy Thor powinien sie nazywac nie "mroczny swiat" tylko "THOR: WIELKIE ROZCZAROWANIE" - tak samo jak to bylo z nowym Wolverine-m jestem bardzo zawiedziony.

Pyszczak 9. November 2013, 15:14

Spodziewałem się niezłego widowiska. A co otrzymałem: faceta nago biegającego wokół stonehenge, tegoż samego faceta chodzącego w majtach po mieszkaniu pełnym ludzi, Thora wiecznie nabierającego się na sztuczki Lokiego, Tarczę o której ciągle była mowa a której nikt nie widział i nikt o niej nie słyszał, naukowców amatorów widzacych anomalie, których cały świat nauki nie dostrzega, dwa myśliwce atakujące wielki statek obcych, armie Asgardu walcząca wyłącznie na miecze i tarcze, gdzie inni wrogowie mają przeróżna broń palną, tarczę Asgardu która można szybciej wyłączyć niż włączyć, nieporadną ochroną (wręcz żenującą) Asgardu, myśliwce przypominające rzymskie rydwany... I to ma być film na miare XXI wieku? No sorry, ale po kolejnej części Thora spodziewałem się widowiska conajmniej tak dobrego jak poprzednie a tutaj nawet humor był cienki jak d... węża.

Add new comment Thor: The Dark World

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Premieres

10 July
3 July
26 June

Coming soon

17 July
24 July
31 July
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2020 Repertuary.pl