kino.krakow.pl
Film

The Wolf of Wall Street


Directed by: Martin Scorsese

Cinema program "The Wolf of Wall Street" in Kraków

No showtimes for movie "The Wolf of Wall Street" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Wilk z Wall Street
Original title: The Wolf of Wall Street
Runtime: 165 min.
Production: USA , 2013
Category: biography / comedy / crime
Release Date: 3 January 2014
Distribution: Monolith

Directed by: Martin Scorsese
Cast: Leonardo DiCaprio, Jon Favreau, Spike Jonze

One of the greatest directors of our time, an Oscar winner Martin Scorsese presents the true story of one of the most controversial characters of Wall Street.
Jordan Belfort was the golden child of the world of American finance. Quick and stunning success brought him a fortune, power, and a sense of impunity. The temptations lurking everywhere, and Belfort liked the subject and he did it in style. The most beautiful women. The most expensive yachts. The most sophisticated drugs. Crazy party without a shadow of a sense of responsibility. And in the wake of the inevitable errors and the desire to even greater wealth. Corruption, embezzlement bending the law and tax - including Belfort proved to be a champion.
Realized with verve and humor, captivating glitz, but bitter story about a man who always wanted more, and he got what he deserved.Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
343 votes. | Rate movie

Movie trailer: The Wolf of Wall Street

Your comments

Rzadko tak wynudzona w kinie 14. August 2014, 20:13

Beznadziejna nuda, na dobrą sprawę słuchowisko nie film. Można spokojnie zamknąć oczy i tylko słuchać salw wulgaryzmów których tylko minister Sikorski nie wstydził by się. A jesli juz cos sie dzieje, to niekończące się orgie narkotyków i seksu. A wiadomo, że nie ma nic nudniejszego po pierwszych pięciu minutach. A tu przez trzy godziny!!!
Niestety Scorcese dołączył do starców którzy na siłę chcą udawać młodych i odważnych.

aga 1. March 2014, 9:55

KATASTROFA!!!!!!!!!! ani to śmieszne, ani mądre, ani ciekawe, w każdym zdaniu fuck...po prostu DNO ,nie wiem jak ten film mógł dostać nominację do oskara, powinien raczej dostać nominację do złotej maliny..

Jay 26. February 2014, 20:44

Super film. Leo night nie grał tak dobrze. Nie czułem ani raz że to jest trzy godzinowy film.. Warto

Ania 31. January 2014, 11:24

Bardzo słaby firm. Szkoda czasu.

k 29. January 2014, 20:22

polecam, śiwetny film, każdy lubi co innego

kasia 27. January 2014, 8:15

Film nie dla widza inteligentnego-słaby i płytki

riwat 26. January 2014, 19:50

film o kasie haju i seksie, opowiadany na haju. Moim zdaniem historia bardzo płytka, nie polecam tym, którzy stawiają kinowi jakiekolwiek wymagania. No i nie spełnia standardowego warunku, że dobrze opowiedziana historia nie powinna być dłuższa niż 2 godziny. Rozczarowany wyszedłem nie doczekawszy końca.

tina 26. January 2014, 19:46

Makabryczna chała ------- nie dla ludzi inteligentnych .

monisław 26. January 2014, 14:11

film zrobiony po prostu beznadziejnie - moze i historia jest niezla, ale to zasluga faktow, natomiast po pierwsze - film jest o wiele za dlugi, nużący, trwa i trwa a nic się nie dzieje, a po drugie - nie ma zadnego przeslania, nawet nie pokazuje skruchy. zdecydowanie nie polecam, jak na takie wychwalajace opinie to jest to totalne dno. Ciekawe było pierwsze 30 minut, kiedy czekalam az cos sie wydarzy w koncu - reszta filmu byla juz przekonaniem, ze nic sie nie wydarzy.... NUDA

lec 24. January 2014, 13:51

Film super , jesli obecnie na cos iść do kina to tylko to...

Karol 24. January 2014, 12:38

dziwią mnie negatywne opinie, niemniej film godny uwagi, z chęcią obejrzałbym po raz kolejny. Polecam

tpk 24. January 2014, 10:09

Z polskim widzem jest gorzej niż myślałem!:| wszyscy jak leci zgorszeni seksem i tym jak nisko upadł człowiek... POLACY wake up! Ten film JEST o upadku człowieka!!! o konsumcjonizmie i hedonizmie, wiec co niby ma pokazywać jesli nie upadek, seks, narkotyki? To nie jest film o niepokalanym poczęciu NMP ani o tym jak Polak został papieżem...Logiczne teraz?! Prócz tego zadziwia mnie, że tak wielu ludzi z filmu zapamiętało tylko sceny seksu - przecież to było tylko tło! Ja akurat nie zapamiętałem żadnej sceny seksu z tego filmu, bo nie to w nim jest ważne... Czyżby te opinie należało czytać w kontekście teorii Freuda?

ola 23. January 2014, 16:53

Beznadziejny ,czysty relatywizm ,pewnie o to chodzi -a my się zachwycamy , trzeba zrozumieć intencje i przekaz a nie bezmyślnie patrzeć na beeeeeeznadziejny film.

Kama 23. January 2014, 13:21

Film bardzo dobry. Ale tego można oczekiwać po wspólnej pracy dwóch Panów - Scorsese i Di Caprio. Ten ostatni naprawdę wybitna rola. Uwielbiam go, a tym filmem tylko podkreślił swój talent.
Oczywiście nie dla każdego. Jednak ma jedną wspaniałą cechę. Nie pozostawia obojętnym nikogo. Może się podobać, albo nie, ale na pewno nie należy do tych filmów, kótre za chwilę nie pamiętamy o czym były.

Świetnie podsumował ten film Analityk. Komentarz wart przeczytania !!!

jola 23. January 2014, 8:55

Słaby i płytki -szkoda czasu

aga 23. January 2014, 8:08

Film beznadziejny -chciałam wyjść ,szkoda czasu -płytki aż do bólu -bez uczuć ,bez duszy .

ula 22. January 2014, 22:29

Słaby ,słaby ,te ''lody''' będą mnie w nocy straszyć gorzej jak sam film-żenada -Polecam ten film na atrakcyjność słowa looooody .

Jaga 22. January 2014, 21:10

Powiem krótko-relatywizm -nie warto iść ,nie ma nic- oprócz lodów---- i oto chodzi -ubolewam nad tym wszystkim-gdzie jest człowiek?

Pericles 21. January 2014, 8:28

Film jest rewelacyjny. Definitywnie polecam !

Zosia 20. January 2014, 13:27

Super film, naprawdę warto obejrzeć.

Add new comment The Wolf of Wall Street

Your opinion about the movie: