kino.krakow.pl
Film

John Wick: Chapter Two


Directed by: Chad Stahelski

Cinema program "John Wick: Chapter Two" in Kraków

No showtimes for movie "John Wick: Chapter Two" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster John Wick 2
Original title: John Wick: Chapter Two
Runtime: 122 min.
Production: USA , 2017
Category: action / crime / thriller
Release Date: 10 February 2017
Distribution: Monolith

Directed by: Chad Stahelski
Cast: Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Bridget Moynahan

Producer "Sicario", "CITY OF THIEVES" and "indestructible" represents a continuation of the cult hit, which amounted action movies to a new level.

Keanu Reeves returns as former professional killer who does not want to, but it must ...

The legendary super-assassin John Wick again must give up a peaceful retirement. His former partner needs help in the fight against the underground organization of Italian killers. Linked vows blood John can not refuse. That means that once again is going to happen. Appearance on Italian soil, John Wick will be for the mafia as the eruption of Vesuvius. Blood Will Be like lava, and the biggest tough guys will beg for mercy. In this game, John Wick again take us to the next level.Average rate: 7.0
rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0
22 votes. | Rate movie
IMDb© rate: John Wick 2 on IMDb

Movie trailer: John Wick: Chapter Two

Your comments

a po co? 21. March 2017, 16:53

Wow! Film kompletnie bez treści. Można docenić jedynie wnętrza, w których go kręcono, ale obawiam się, że reżyser nie był na tyle sprytny, by pod pozorem filmu sensacyjnego przemycić film promocyjny instytucji turystycznych. Zatem to pewnie przypadek i oczywiście talent scenografa.

Mikrus 14. February 2017, 9:13

Kino akcji trzymające w napięciu od samego początku. Powalające w swojej prostocie rozmowy między aktorami mimo napiętej sytuacji wywołują reakcje śmiechu na widzu. Według mnie ta część jest lepsza od pierwszej i godna polecenia dla amatorów tego typu nietypowych filmów akcji.

Miki 14. February 2017, 8:50

Fajny nietypowy film akcji ze śmiesznymi sekwencjami rozmów niby poważnych ale powalających w swojej prostocie.Ciągła akcja nie daje widzowi ani na moment się nudzić.W każdym razie według mnie ta część jest lepsza od pierwszej.Polecam!

Pitfor 13. February 2017, 19:23

Strzelanka od początku do końca... brakuje jednak tego czegoś z pierwszej części... ogląda się tak bez emocji...

ksw 12. February 2017, 15:50

dobra akcja i nic poza tym

Pycholek 11. February 2017, 21:43

Oj srodze się zawiodłem. Spodziewałem się utrzymania specyficznego klimatu części pierwszej, klasy i finezji. Tymczasem druga część wygląda jak ... RAMBO lub komedie z serii naga broń. Koleś idzie a trup ściele się tabunami na lewo i prawo, praktycznie od początku do końca filmu. A przecież pierwsza część miała "to coś" i nie chodziło w niej tylko o strzelanie i zabijanie. A tutaj? Przerażające. Na dodatek reżyser chyba przedawkował, oglądając film mamy wrażenie, że cały świat składa się z tysiące płatnych zabójców. I coś co z pierwszej części wyglądało na elitę nagle okazuje się czymś pospolitym. Szkoda, szkoda, szkoda.

Janek 11. February 2017, 21:28

Dobre kino akcji!

Add new comment John Wick: Chapter Two

Your opinion about the movie: