Wasze hity

1. Przychodzi facet do...
2. Ewolucja planety małp
3. Mandarynki
4. Grand Budapest Hotel
5. X-men: Przeszłość, która...
6. Na skraju jutra
7. Czarownica 3D
8. Jak wytresować smoka 2
9. Gwiazd naszych wina
10. Powstanie Warszawskie

Teraz w kinach

22 Jump Street
Afrykańska Przygoda
Arktyka 3D
Artysta i modelka
Baczyński
Biegnij, chłopcze, biegnij
Bilet na Księżyc
Bling Ring
Blue Jasmine
Chce się żyć
Co się wydarzyło w Madison...
Control
Czarownica
Czarownica 3D
Czerwony i niebieski
Czym sobie na to wszystko...
Diana
Drogówka
Duże złe wilki
Dziadek do orzechów
Dziewczyna z szafy
Dziewczynka w trampkach
Dzikie z natury
Ewolucja planety małp
Frances Ha
Frank
Gang wiewióra
Gdy budzą się demony
Grand Budapest Hotel
Grawitacja
Gwiazd naszych wina
Hannah Arendt
Hardkor Disko
Hubble 3D
Ida
Iluzja
Imigrantka
Jak ojciec i syn
Jak wytresować smoka 2
Kertu - Miłość jest ślepa
Kochankowie z Księżyca....
Kolor purpury
Koneser
Królestwo Zwierząt
Królowie lata
Listonosz Pat i wielki...
Mandarynki
Marina Abramović -...
Masz talent!
Milion sposobów jak zginąć...
Młoda i piękna
Na skraju jutra
Najlepsze najgorsze...
Namiętność
Niebiańskie żony Łąkowych...
Niebo istnieje... Naprawdę
Nimfomanka - Część I
Nimfomanka - Część II
Noc oczyszczenia: anarchia
O krok od sławy
Obietnica
Obywatel roku
Oh Boy
Papusza
Pina
Po ślubie
Pod Mocnym Aniołem
Pod taflą oceanu
Podróże Kosmiczne
Powiem ci wszystko
Powstanie Warszawskie
Pożądanie
Pozycja dziecka
Przełącz się na ekologie
Przychodzi facet do...
Płynące wieżowce
Raj: nadzieja
Rakieta
Ratując pana Banksa
Rio 2
Riwiera dla dwojga
Rodzinne rewolucje
Samoloty 2
Sąsiedzi
Senada
Shirley - wizje...
Śnieżka
Spring Breakers
Step Up: All in
Stulatek, który wyskoczył...
Szef
Tajemnica Filomeny
Transcendencja
Transformers: wiek zagłady
Triszna. Pragnienie...
Tylko kochankowie przeżyją
Vincent chce nad morze
W kręgu miłości
W ukryciu
Wielki Liberace
Więzy krwi
Wilgotne miejsca
Wszyscy mężczyźni Weroniki
X-men: Przeszłość, która...
Zacznijmy od nowa
Zbaw nas ode złego
Życie Adeli: Rozdział 1 i...
Łowca

Miasta

Premiery

18 lipca
Noc oczyszczenia: anarchia
Po ślubie
Pożądanie
Samoloty 2
Step Up: All in
Więzy krwi
11 lipca
Ewolucja planety małp
Frank
Kertu - Miłość jest ślepa
Przychodzi facet do...
4 lipca
Czerwony i niebieski
Gang wiewióra
Rodzinne rewolucje
Uciekinier z Nowego Jorku
Zacznijmy od nowa
Zbaw nas ode złego

Iphone horizontal small Repertuar kin na iPhona

Zapowiedzi

25 lipca
Hercules
Król w Nowym Jorku
Nasrine
Szef
1 sierpnia
Bank Lady
Drużyna
Nie ma tego złego...
Podejrzany: Ai Weiwei
Sekstaśma
Strażnicy Galaktyki
Tarzan. Król dżungli
8 sierpnia
Epicentrum
Na zawsze twoja
Podróż na sto stóp
Wielki błękit
Wojownicze Żółwie Ninja

Repertuar Kin

Agrafka
Apollo Film: Kijów.Centrum
Apollo Film: Mikro
Kino ARS
  ARS: Aneks
  ARS: Gabinet
  ARS: Kiniarnia
  ARS: Reduta
  ARS: Salon
Cinema City Bonarka
Cinema City Galeria Kazimierz
Cinema City Plaza
Cinema City Zakopianka
IMAX
Kino Kika
Kino Pod Baranami
Multikino

Do kina

Repertuar kin w Krakowie wg nazwy kina

Wybierz dzień
Wt
22 07
Śr
23 07
Czw
24 07
Pt
25 07
Sb
26 07
Nd
27 07
Pn
28 07

Wybierz godzinę: 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Cały dzień

Agrafka
Życie Adeli: Rozdział 1 i... 13:00 Rezerwuj
Papusza 16:00 Rezerwuj
Pożądanie 18:15 Rezerwuj
Frank 19:45 Rezerwuj
Tajemnica Filomeny 21:30 Rezerwuj
Apollo Film: Kijów.Centrum
Samoloty 2 10:00 (2d,dub)
Dziadek do orzechów 10:00
Samoloty 2 11:45 (3d,dub)
Rodzinne rewolucje 13:15
Samoloty 2 13:30 (3d,dub)
Samoloty 2 15:15 (3d,dub)
Samoloty 2 15:30 (2d,dub)
Noc oczyszczenia: anarchia 17:00
Po ślubie 17:15
Samoloty 2 17:15 (2d,dub)
Więzy krwi 19:00
Noc oczyszczenia: anarchia 19:00
O krok od sławy 19:15
Więzy krwi 21:00
Po ślubie 21:00
Noc oczyszczenia: anarchia 21:15
Apollo Film: Mikro
Gdy budzą się demony 13:00
Stulatek, który wyskoczył... 13:15
Zacznijmy od nowa 15:15
Jak ojciec i syn 15:15
Frank 17:15
Mandarynki 17:30
Pożądanie 19:00
O krok od sławy 19:15
Więzy krwi 20:30
Łowca 21:00
ARS: Aneks
Przychodzi facet do... 12:05 Rezerwuj
Pożądanie 14:05 Rezerwuj
Stulatek, który wyskoczył... 15:35 Rezerwuj
Przychodzi facet do... 17:40 Rezerwuj
Pożądanie 19:40 Rezerwuj
Przychodzi facet do... 21:10 Rezerwuj
ARS: Gabinet
Duże złe wilki 17:15 Rezerwuj
W kręgu miłości 19:15 Rezerwuj
Duże złe wilki 21:15 Rezerwuj
ARS: Kiniarnia
Po ślubie 13:05 Rezerwuj
Po ślubie 15:05 Rezerwuj
Po ślubie 17:05 Rezerwuj
Po ślubie 19:05 Rezerwuj
Po ślubie 21:05 Rezerwuj
ARS: Reduta
Pod Mocnym Aniołem 12:00 Rezerwuj
Iluzja 14:15 Rezerwuj
Koneser 16:30 Rezerwuj
Biegnij, chłopcze, biegnij 18:45 Rezerwuj
Pod Mocnym Aniołem 21:00 Rezerwuj
ARS: Salon
Kertu - Miłość jest ślepa 14:15 Rezerwuj
Czerwony i niebieski 16:15 Rezerwuj
Obywatel roku 18:15 Rezerwuj
Kertu - Miłość jest ślepa 20:30 Rezerwuj
Cinema City Bonarka
Samoloty 2 10:00 (dub) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 10:00 (dub) Rezerwuj
Step Up: All in 10:00 (3d) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 10:15 (dub) Rezerwuj
Rio 2 10:15 (dub) Rezerwuj
Więzy krwi 10:40 Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 11:00 (3d,dub) Rezerwuj
Przełącz się na ekologie 11:00 Rezerwuj
Samoloty 2 11:00 (3d,dub) Rezerwuj
Gang wiewióra 11:15 (dub) Rezerwuj
Czarownica 3D 11:15 (3d,dub) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 11:40 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 12:00 (3d,dub) Rezerwuj
Samoloty 2 12:00 (dub) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 12:15 (dub) Rezerwuj
Pożądanie 12:30 Rezerwuj
Rio 2 12:30 (dub) Rezerwuj
Step Up: All in 12:30 (3d) Rezerwuj
Samoloty 2 13:00 (3d,dub) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 13:15 (3d,dub) Rezerwuj
Gang wiewióra 13:15 (3d,dub) Rezerwuj
Więzy krwi 13:20 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 13:30 (dub) Rezerwuj
Czarownica 13:30 (dub) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 13:50 Rezerwuj
Samoloty 2 14:00 (dub) Rezerwuj
Rodzinne rewolucje 14:15 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 14:20 (3d) Rezerwuj
Pożądanie 14:30 Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 14:30 (dub) Rezerwuj
Na skraju jutra 14:45 Rezerwuj
Samoloty 2 15:00 (3d,dub) Rezerwuj
Przychodzi facet do... 15:00 Rezerwuj
Step Up: All in 15:00 (3d) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 15:15 (3d,dub) Rezerwuj
Gang wiewióra 15:15 (dub) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 15:30 (3d,dub) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 15:40 Rezerwuj
Czarownica 3D 15:45 (3d,dub) Rezerwuj
Więzy krwi 16:00 Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 16:00 Rezerwuj
Samoloty 2 16:00 (dub) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 16:15 (vip) Rezerwuj
Samoloty 2 16:30 (3d,dub,vip) Rezerwuj
Pożądanie 16:30 Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 16:45 (dub) Rezerwuj
Zbaw nas ode złego 16:45 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 16:45 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 17:00 (3d) Rezerwuj
Samoloty 2 17:00 (3d,dub) Rezerwuj
22 Jump Street 17:15 Rezerwuj
Gang wiewióra 17:15 (dub) Rezerwuj
Przychodzi facet do... 17:20 Rezerwuj
Pożądanie 17:30 (vip) Rezerwuj
Step Up: All in 17:30 (3d) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 17:45 (3d,dub) Rezerwuj
Samoloty 2 18:00 (dub) Rezerwuj
Czarownica 18:00 (dub) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 18:10 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 18:20 Rezerwuj
Pożądanie 18:30 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 18:30 (3d,dub) Rezerwuj
Step Up: All in 18:30 (3d,vip) Rezerwuj
Więzy krwi 18:40 Rezerwuj
Rodzinne rewolucje 19:00 Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 19:00 (vip) Rezerwuj
Samoloty 2 19:00 (3d,dub) Rezerwuj
Zbaw nas ode złego 19:15 Rezerwuj
Niebo istnieje... Naprawdę 19:15 Rezerwuj
Pożądanie 19:30 (vip) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 19:40 (3d) Rezerwuj
Przychodzi facet do... 19:40 Rezerwuj
22 Jump Street 19:45 Rezerwuj
Step Up: All in 20:00 (3d) Rezerwuj
Stulatek, który wyskoczył... 20:00 Rezerwuj
Zacznijmy od nowa 20:00 Rezerwuj
Sąsiedzi 20:15 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 20:15 Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 20:20 Rezerwuj
Pożądanie 20:30 Rezerwuj
Step Up: All in 20:45 (3d,vip) Rezerwuj
Gwiazd naszych wina 21:00 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 21:00 Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 21:15 (vip) Rezerwuj
Więzy krwi 21:20 Rezerwuj
Transcendencja 21:30 Rezerwuj
Pożądanie 21:30 (vip) Rezerwuj
Rodzinne rewolucje 21:30 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 21:45 (3d) Rezerwuj
Zbaw nas ode złego 21:45 Rezerwuj
Przychodzi facet do... 22:00 Rezerwuj
22 Jump Street 22:15 Rezerwuj
Zacznijmy od nowa 22:15 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 22:20 (3d) Rezerwuj
Pożądanie 22:30 Rezerwuj
Frank 22:30 Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 22:30 Rezerwuj
Milion sposobów jak zginąć... 22:30 Rezerwuj
Step Up: All in 22:30 (3d) Rezerwuj
Cinema City Galeria Kazimierz
Czarownica 3D 10:15 (3d,dub) Rezerwuj
Gang wiewióra 10:15 (dub) Rezerwuj
Pożądanie 10:15 Rezerwuj
Step Up: All in 10:30 (3d) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 10:45 (3d,dub) Rezerwuj
Więzy krwi 11:00 Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 11:00 (dub) Rezerwuj
Samoloty 2 11:00 (3d,dub) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 11:15 Rezerwuj
Powstanie Warszawskie 11:30 Rezerwuj
Gang wiewióra 12:15 (dub) Rezerwuj
Przychodzi facet do... 12:20 Rezerwuj
Czarownica 12:30 (dub) Rezerwuj
Step Up: All in 12:50 (3d) Rezerwuj
Samoloty 2 13:00 (dub) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 13:15 (3d,dub) Rezerwuj
Riwiera dla dwojga 13:30 Rezerwuj
Zacznijmy od nowa 13:45 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 14:00 (dub) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 14:00 (3d) Rezerwuj
Gang wiewióra 14:15 (dub) Rezerwuj
Pożądanie 14:45 Rezerwuj
Czarownica 3D 14:45 (3d) Rezerwuj
Samoloty 2 15:00 (3d,dub) Rezerwuj
Step Up: All in 15:20 (3d) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 15:30 (dub) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 15:45 Rezerwuj
Więzy krwi 16:00 Rezerwuj
Gang wiewióra 16:15 (dub) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 16:40 Rezerwuj
Przychodzi facet do... 16:40 Rezerwuj
Zbaw nas ode złego 17:00 Rezerwuj
Samoloty 2 17:00 (dub) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 17:15 (3d) Rezerwuj
Step Up: All in 17:40 (3d) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 18:00 (dub) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 18:00 Rezerwuj
Pożądanie 18:30 Rezerwuj
Więzy krwi 18:45 Rezerwuj
Samoloty 2 19:00 (3d,dub) Rezerwuj
Przychodzi facet do... 19:00 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 19:20 (3d) Rezerwuj
Zbaw nas ode złego 19:30 Rezerwuj
Step Up: All in 20:00 (3d) Rezerwuj
Rodzinne rewolucje 20:15 Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 20:15 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 20:30 Rezerwuj
Pożądanie 20:30 Rezerwuj
Na skraju jutra 21:00 Rezerwuj
Przychodzi facet do... 21:20 Rezerwuj
Więzy krwi 21:30 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 22:00 (3d) Rezerwuj
Zbaw nas ode złego 22:00 Rezerwuj
Step Up: All in 22:20 (3d) Rezerwuj
Pożądanie 22:30 Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 22:30 Rezerwuj
Cinema City Plaza
Jak wytresować smoka 2 10:00 (3d,dub) Rezerwuj
Samoloty 2 10:00 (3d,dub) Rezerwuj
Pożądanie 10:00 Rezerwuj
Rio 2 10:15 (dub) Rezerwuj
Czarownica 10:30 (dub) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 10:30 (dub) Rezerwuj
Listonosz Pat i wielki... 11:00 (dub) Rezerwuj
Gang wiewióra 11:15 (dub) Rezerwuj
Step Up: All in 11:30 (3d) Rezerwuj
Zacznijmy od nowa 12:00 Rezerwuj
Samoloty 2 12:00 (dub) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 12:10 (dub) Rezerwuj
Rio 2 12:30 (dub) Rezerwuj
Czarownica 12:45 (dub) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 13:00 Rezerwuj
Gang wiewióra 13:15 (dub) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 13:45 (dub) Rezerwuj
Step Up: All in 13:50 (3d) Rezerwuj
Samoloty 2 14:00 (3d,dub) Rezerwuj
Pożądanie 14:15 Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 14:20 (3d,dub) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 14:50 Rezerwuj
Czarownica 15:00 (dub) Rezerwuj
Gang wiewióra 15:15 (dub) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 15:40 (3d) Rezerwuj
Samoloty 2 16:00 (dub) Rezerwuj
X-men: Przeszłość, która... 16:15 (3d) Rezerwuj
Step Up: All in 16:20 (3d) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 16:30 (dub) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 17:00 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 17:00 (dub) Rezerwuj
Gang wiewióra 17:15 (dub) Rezerwuj
Pożądanie 17:30 Rezerwuj
Samoloty 2 18:00 (3d,dub) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 18:20 Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 18:40 (dub) Rezerwuj
Step Up: All in 18:40 (3d) Rezerwuj
Na skraju jutra 19:00 Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 19:10 Rezerwuj
Zbaw nas ode złego 19:15 Rezerwuj
Pożądanie 19:30 Rezerwuj
Stulatek, który wyskoczył... 20:00 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 20:15 Rezerwuj
22 Jump Street 20:50 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 21:00 (3d) Rezerwuj
Step Up: All in 21:00 (3d) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 21:20 Rezerwuj
Frank 21:30 Rezerwuj
Pożądanie 21:30 Rezerwuj
Zbaw nas ode złego 21:45 Rezerwuj
Cinema City Zakopianka
Ewolucja planety małp 10:00 Rezerwuj
Gang wiewióra 10:00 (3d,dub) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 10:00 (3d,dub) Rezerwuj
Czarownica 10:15 (dub) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 10:45 (dub) Rezerwuj
Samoloty 2 11:00 (3d,dub) Rezerwuj
Pożądanie 11:00 Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 11:15 (dub) Rezerwuj
Step Up: All in 11:15 (3d) Rezerwuj
Rio 2 11:30 (dub) Rezerwuj
Gang wiewióra 12:00 (dub) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 12:15 (3d,dub) Rezerwuj
Czarownica 12:30 (dub) Rezerwuj
Przychodzi facet do... 12:40 Rezerwuj
Rodzinne rewolucje 13:00 Rezerwuj
Samoloty 2 13:00 (dub) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 13:30 (dub) Rezerwuj
Step Up: All in 13:40 (3d) Rezerwuj
Riwiera dla dwojga 13:45 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 14:00 (3d,dub) Rezerwuj
Gang wiewióra 14:00 (3d,dub) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 14:30 (3d,dub) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 14:50 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 15:00 Rezerwuj
Samoloty 2 15:00 (3d,dub) Rezerwuj
Pożądanie 15:30 Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 15:45 (dub) Rezerwuj
Gang wiewióra 16:00 (dub) Rezerwuj
Zacznijmy od nowa 16:00 Rezerwuj
Step Up: All in 16:15 (3d) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 16:45 (3d,dub) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 17:00 Rezerwuj
Samoloty 2 17:00 (dub) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 17:15 Rezerwuj
Pożądanie 17:30 Rezerwuj
Przychodzi facet do... 17:40 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 18:00 (3d) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 18:00 (dub) Rezerwuj
Gang wiewióra 18:15 (dub) Rezerwuj
Step Up: All in 18:45 (3d) Rezerwuj
Samoloty 2 19:00 (3d,dub) Rezerwuj
Zbaw nas ode złego 19:00 Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 19:10 Rezerwuj
Pożądanie 19:30 Rezerwuj
Przychodzi facet do... 20:00 Rezerwuj
22 Jump Street 20:10 Rezerwuj
Rodzinne rewolucje 20:15 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 20:30 (3d) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 20:45 Rezerwuj
Zacznijmy od nowa 21:00 Rezerwuj
Step Up: All in 21:15 (3d) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 21:20 Rezerwuj
Zbaw nas ode złego 21:30 Rezerwuj
Pożądanie 21:30 Rezerwuj
IMAX
Pod taflą oceanu 10:45 (dub) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 11:45 (dub) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 15:00 (dub) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 18:15 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 21:30 Rezerwuj
Kino Kika
Po ślubie 11:00
Shirley - wizje... 12:00
Senada 13:00
Kertu - Miłość jest ślepa 14:00
Niebiańskie żony Łąkowych... 15:00
Artysta i modelka 16:00
Po ślubie 17:00
Hannah Arendt 18:00
Kertu - Miłość jest ślepa 19:00
Po ślubie 21:00
Kino Pod Baranami
Grand Budapest Hotel 11:00 Rezerwuj
Więzy krwi 11:45 Rezerwuj
Zacznijmy od nowa 12:05 Rezerwuj
Hardkor Disko 13:00 Rezerwuj
Frank 13:55 Rezerwuj
Spring Breakers 14:30 Rezerwuj
Najlepsze najgorsze... 15:00 Rezerwuj
Pożądanie 15:45 Rezerwuj
Masz talent! 16:15 Rezerwuj
Obietnica 17:00 Rezerwuj
Frank 17:30 Rezerwuj
Przychodzi facet do... 18:05 Rezerwuj
Control 19:00 Rezerwuj
Pożądanie 19:15 Rezerwuj
Przychodzi facet do... 20:00 Rezerwuj
Więzy krwi 21:05 Rezerwuj
Bilet na Księżyc 21:15 Rezerwuj
Rakieta 22:00 Rezerwuj
Multikino
Jak wytresować smoka 2 10:10 (2d) Rezerwuj
Rio 2 10:15 (2d) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 10:20 (2d,dub) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 10:30 (3d) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 10:40 (3d) Rezerwuj
Samoloty 2 10:50 (3d) Rezerwuj
Gang wiewióra 11:00 (3d) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 11:50 (2d) Rezerwuj
Samoloty 2 11:50 (2d) Rezerwuj
Gang wiewióra 11:50 (2d) Rezerwuj
Więzy krwi 12:00 Rezerwuj
Step Up: All in 12:10 (3d) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 12:30 (2d) Rezerwuj
Pożądanie 12:40 Rezerwuj
Samoloty 2 13:00 (3d) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 13:00 (3d) Rezerwuj
Gang wiewióra 13:10 (2d) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 13:20 (3d) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 13:45 (3d,dub) Rezerwuj
Samoloty 2 14:00 (2d) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 14:00 Rezerwuj
Frank 14:40 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 14:40 (2d) Rezerwuj
Step Up: All in 14:45 (3d) Rezerwuj
Więzy krwi 14:50 Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 15:00 (2d) Rezerwuj
Samoloty 2 15:10 (3d) Rezerwuj
Gang wiewióra 15:20 (3d) Rezerwuj
Stulatek, który wyskoczył... 15:20 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 16:10 (3d) Rezerwuj
Samoloty 2 16:10 (2d) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 16:30 Rezerwuj
Przychodzi facet do... 17:00 Rezerwuj
Samoloty 2 17:15 (3d) Rezerwuj
Step Up: All in 17:20 (3d) Rezerwuj
Zacznijmy od nowa 17:20 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 17:30 (2d) Rezerwuj
Więzy krwi 17:40 Rezerwuj
Gang wiewióra 17:45 (2d) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 17:50 (2d) Rezerwuj
Pożądanie 17:50 Rezerwuj
Samoloty 2 18:15 (2d) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 19:00 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 19:20 (3d) Rezerwuj
Przychodzi facet do... 19:30 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 19:45 (3d) Rezerwuj
Step Up: All in 20:00 (3d) Rezerwuj
Pożądanie 20:00 Rezerwuj
Stulatek, który wyskoczył... 20:00 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 20:20 (2d) Rezerwuj
Rodzinne rewolucje 20:30 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 20:30 (2d) Rezerwuj
Więzy krwi 20:30 Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 21:30 Rezerwuj
Zbaw nas ode złego 22:00 Rezerwuj
Przychodzi facet do... 22:00 Rezerwuj

Wybierz godzinę: 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Cały dzień

 
 
Plakat filmu

Tytuł Filmu

Tytuł Filmu

Tytuł oryginalny

 

reżyseria:   obsada:   gatunek:  

grany w:  

premiera:  

Nazwa kina

Kraków