Wasze hity

  1. Interstellar
  2. Selma
  3. Szybcy i wściekli 7
  4. Za jakie grzechy, dobry...
  5. Bóg nie umarł
  6. Pszczółka Maja. Film
  7. Whiplash
  8. Obywatel
  9. Snajper
  10. Baranek Shaun
KEI

Do kina

Repertuar kin w Krakowie wg nazwy kina

Wybierz godzinę
Cały dzień 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Agrafka
Pszczółka Maja. Film 11:00 rezerwuj
Karski i władcy ludzkości 17:30 rezerwuj
Dzikie historie 19:00 rezerwuj
Body/Ciało 21:15 rezerwuj
ARS: Aneks
Zabójcy bażantów 12:00 rezerwuj
System 14:15 rezerwuj
Body/Ciało 16:45 rezerwuj
Zabójcy bażantów 18:30 rezerwuj
System 20:45 rezerwuj
ARS: Gabinet
Wędrówka na zachód 12:00 rezerwuj
Naginając reguły 13:10 rezerwuj
Night Moves 14:55 rezerwuj
Biały cień 17:00 rezerwuj
Naginając reguły 19:05 rezerwuj
Night Moves 20:50 rezerwuj
ARS: Kiniarnia
Karski i władcy ludzkości 12:05 rezerwuj
Wędrówka na zachód 13:25 rezerwuj
Onirica 14:35 rezerwuj
Heavy mental 16:20 rezerwuj
Wędrówka na zachód 18:10 rezerwuj
Onirica 19:20 rezerwuj
Biały cień 21:10 rezerwuj
ARS: Reduta
Wolny strzelec 12:30 rezerwuj
Interstellar 14:45 rezerwuj
Lato miłości 18:00 rezerwuj
Wilk z Wall Street 20:00 rezerwuj
ARS: Salon
Interstellar 12:45 rezerwuj
Lato miłości 16:00 rezerwuj
Wilk z Wall Street 17:45 rezerwuj
Wolny strzelec 21:00 rezerwuj
Cinema City Bonarka
Baranek Shaun 10:00 rezerwuj dub
Dom 10:00 rezerwuj dub
Kopciuszek 10:00 rezerwuj dub
Szybcy i wściekli 7 10:00 rezerwuj 4dx
The duff [#ta brzydka i... 10:00 rezerwuj
Asteriks i obeliks:... 10:10 rezerwuj dub
Spongebob: na suchym... 10:10 rezerwuj dub
System 10:15 rezerwuj
Nocny pościg 10:20 rezerwuj
Ze wszystkich sił 10:30 rezerwuj
Pingwiny z Madagaskaru 10:40 rezerwuj dub
Dom 11:00 rezerwuj 3d dub
Fru! 11:00 rezerwuj dub
Szybcy i wściekli 7 11:00 rezerwuj
Chłopak z sąsiedztwa 11:10 rezerwuj
Ex machina 11:20 rezerwuj
Chappie 11:50 rezerwuj
Baranek Shaun 12:00 rezerwuj dub
Szybcy i wściekli 7 12:00 rezerwuj
Dom 12:10 rezerwuj dub
Kopciuszek 12:20 rezerwuj dub
Piramida 12:20 rezerwuj
Spongebob: na suchym... 12:20 rezerwuj dub
Szybcy i wściekli 7 12:30 rezerwuj vip
Zabójcy bażantów 12:30 rezerwuj
Zbuntowana 12:40 rezerwuj
Asteriks i obeliks:... 12:50 rezerwuj dub
Szybcy i wściekli 7 12:50 rezerwuj 4dx
Fru! 13:00 rezerwuj dub
System 13:00 rezerwuj
Chłopak z sąsiedztwa 13:10 rezerwuj
Dom 13:10 rezerwuj 3d dub
Dom 13:30 rezerwuj dub vip
Ex machina 13:40 rezerwuj
Szybcy i wściekli 7 13:50 rezerwuj
Baranek Shaun 14:00 rezerwuj dub
Nocny pościg 14:00 rezerwuj vip
Dom 14:20 rezerwuj dub
The duff [#ta brzydka i... 14:20 rezerwuj
Disco Polo 14:30 rezerwuj
Spongebob: na suchym... 14:30 rezerwuj dub
Kopciuszek 14:40 rezerwuj dub
Pingwiny z Madagaskaru 14:50 rezerwuj dub
Szybcy i wściekli 7 14:50 rezerwuj
Fru! 15:00 rezerwuj dub
Zabójcy bażantów 15:00 rezerwuj
Chłopak z sąsiedztwa 15:10 rezerwuj
Nocny pościg 15:10 rezerwuj
Dom 15:20 rezerwuj 3d dub
Szybcy i wściekli 7 15:20 rezerwuj vip
Dom 15:40 rezerwuj dub vip
Szybcy i wściekli 7 15:40 rezerwuj 4dx
System 15:45 rezerwuj
Ex machina 16:00 rezerwuj
Ze wszystkich sił 16:00 rezerwuj
Dom 16:30 rezerwuj dub
Nocny pościg 16:30 rezerwuj vip
Piramida 16:30 rezerwuj
Spongebob: na suchym... 16:40 rezerwuj dub
Szybcy i wściekli 7 16:40 rezerwuj
Oculus 16:50 rezerwuj
Chappie 17:00 rezerwuj
Fru! 17:00 rezerwuj dub
Kopciuszek 17:00 rezerwuj dub
Chłopak z sąsiedztwa 17:10 rezerwuj
Dom 17:30 rezerwuj 3d dub
Zabójcy bażantów 17:30 rezerwuj
Nocny pościg 17:40 rezerwuj
Szybcy i wściekli 7 17:40 rezerwuj
System 17:45 rezerwuj vip
Snajper 18:00 rezerwuj
Szybcy i wściekli 7 18:10 rezerwuj vip
Ex machina 18:20 rezerwuj
System 18:30 rezerwuj
Szybcy i wściekli 7 18:30 rezerwuj 4dx
The duff [#ta brzydka i... 18:30 rezerwuj
Dom 18:40 rezerwuj dub
Ze wszystkich sił 18:50 rezerwuj
Disco Polo 19:00 rezerwuj
Nocny pościg 19:00 rezerwuj vip
Zbuntowana 19:00 rezerwuj
Chłopak z sąsiedztwa 19:10 rezerwuj
Selma 19:20 rezerwuj
Piramida 19:30 rezerwuj
Szybcy i wściekli 7 19:30 rezerwuj
To właśnie seks 19:40 rezerwuj
Zabójcy bażantów 20:00 rezerwuj
Nocny pościg 20:10 rezerwuj
System 20:30 rezerwuj vip
Szybcy i wściekli 7 20:30 rezerwuj
Ex machina 20:40 rezerwuj
Focus 20:40 rezerwuj
The duff [#ta brzydka i... 20:40 rezerwuj
Oculus 20:50 rezerwuj
Szybcy i wściekli 7 21:00 rezerwuj vip
Ze wszystkich sił 21:00 rezerwuj
Chłopak z sąsiedztwa 21:10 rezerwuj
System 21:15 rezerwuj
Coś za mną chodzi 21:20 rezerwuj
Szybcy i wściekli 7 21:20 rezerwuj 4dx
Disco Polo 21:30 rezerwuj
Nocny pościg 21:30 rezerwuj vip
Piramida 21:30 rezerwuj
Pięćdziesiąt twarzy Greya 21:50 rezerwuj
Oculus 22:00 rezerwuj
Szybcy i wściekli 7 22:20 rezerwuj
Nocny pościg 22:30 rezerwuj
Zabójcy bażantów 22:30 rezerwuj
Cinema City Galeria Kazimierz
Baranek Shaun 10:00 rezerwuj dub
Fru! 10:00 rezerwuj dub
Szybcy i wściekli 7 10:10 rezerwuj
Dom 10:20 rezerwuj 3d dub
Spongebob: na suchym... 10:30 rezerwuj dub
Asteriks i obeliks:... 10:45 rezerwuj dub
Kopciuszek 11:00 rezerwuj dub
System 11:00 rezerwuj
Dom 11:20 rezerwuj dub
Selma 11:30 rezerwuj
Nocny pościg 12:00 rezerwuj
The duff [#ta brzydka i... 12:00 rezerwuj
Dom 12:30 rezerwuj 3d dub
Chłopak z sąsiedztwa 12:40 rezerwuj
Ex machina 12:40 rezerwuj
Szybcy i wściekli 7 13:00 rezerwuj
Kopciuszek 13:20 rezerwuj dub
Dom 13:30 rezerwuj dub
System 13:45 rezerwuj
Focus 14:00 rezerwuj
Piramida 14:15 rezerwuj
Nocny pościg 14:30 rezerwuj
Chappie 14:40 rezerwuj
Dom 14:40 rezerwuj 3d dub
Zbuntowana 15:00 rezerwuj
Dom 15:40 rezerwuj dub
Kopciuszek 15:40 rezerwuj
Szybcy i wściekli 7 15:50 rezerwuj
The duff [#ta brzydka i... 16:15 rezerwuj
Ze wszystkich sił 16:20 rezerwuj
System 16:30 rezerwuj
Chłopak z sąsiedztwa 16:50 rezerwuj
Nocny pościg 17:00 rezerwuj
Szybcy i wściekli 7 17:20 rezerwuj
Ex machina 17:30 rezerwuj
Dom 17:50 rezerwuj dub
Selma 18:00 rezerwuj
Body/Ciało 18:20 rezerwuj
Piramida 18:30 rezerwuj
Szybcy i wściekli 7 18:40 rezerwuj
Chłopak z sąsiedztwa 19:00 rezerwuj
System 19:15 rezerwuj
Nocny pościg 19:30 rezerwuj
Ze wszystkich sił 19:50 rezerwuj
The duff [#ta brzydka i... 20:00 rezerwuj
Szybcy i wściekli 7 20:10 rezerwuj
Kingsman: tajne służby 20:30 rezerwuj
Piramida 20:30 rezerwuj
Chappie 20:40 rezerwuj
Chłopak z sąsiedztwa 21:10 rezerwuj
Szybcy i wściekli 7 21:30 rezerwuj
Snajper 21:50 rezerwuj
Nocny pościg 22:00 rezerwuj
System 22:00 rezerwuj
The duff [#ta brzydka i... 22:15 rezerwuj
Piramida 22:30 rezerwuj
Cinema City Plaza
Dom 10:00 rezerwuj 3d dub
Ze wszystkich sił 10:00 rezerwuj
Spongebob: na suchym... 10:10 rezerwuj dub
Baranek Shaun 10:15 rezerwuj dub
Pingwiny z Madagaskaru 10:30 rezerwuj dub
Kopciuszek 10:40 rezerwuj dub
Dom 11:00 rezerwuj dub
Nocny pościg 11:00 rezerwuj
Asteriks i obeliks:... 11:50 rezerwuj dub
Chappie 12:00 rezerwuj
Dom 12:10 rezerwuj 3d dub
Szybcy i wściekli 7 12:10 rezerwuj
Spongebob: na suchym... 12:20 rezerwuj dub
Pingwiny z Madagaskaru 12:40 rezerwuj dub
Kopciuszek 13:00 rezerwuj dub
Dom 13:10 rezerwuj dub
Nocny pościg 13:30 rezerwuj
Asteriks i obeliks:... 13:50 rezerwuj dub
Dom 14:20 rezerwuj 3d dub
Chłopak z sąsiedztwa 14:30 rezerwuj
Ze wszystkich sił 14:40 rezerwuj
Pingwiny z Madagaskaru 14:50 rezerwuj dub
Szybcy i wściekli 7 15:00 rezerwuj
Dom 15:20 rezerwuj dub
Kopciuszek 15:20 rezerwuj dub
The duff [#ta brzydka i... 15:45 rezerwuj
Nocny pościg 16:00 rezerwuj
Disco Polo 16:20 rezerwuj
Chłopak z sąsiedztwa 16:30 rezerwuj
Focus 16:40 rezerwuj
Body/Ciało 17:00 rezerwuj
Dom 17:30 rezerwuj dub
Kopciuszek 17:40 rezerwuj dub
Szybcy i wściekli 7 17:50 rezerwuj
The duff [#ta brzydka i... 18:00 rezerwuj
Chłopak z sąsiedztwa 18:30 rezerwuj
Nocny pościg 18:30 rezerwuj
Zbuntowana 18:40 rezerwuj
Chappie 19:00 rezerwuj
Selma 19:10 rezerwuj
Ze wszystkich sił 19:40 rezerwuj
Snajper 20:00 rezerwuj
The duff [#ta brzydka i... 20:15 rezerwuj
Chłopak z sąsiedztwa 20:30 rezerwuj
Szybcy i wściekli 7 20:40 rezerwuj
Nocny pościg 21:00 rezerwuj
Disco Polo 21:10 rezerwuj
Oculus 21:30 rezerwuj
Focus 21:40 rezerwuj
Selma 21:50 rezerwuj
Cinema City Zakopianka
Baranek Shaun 10:00 rezerwuj dub
Kopciuszek 10:00 rezerwuj dub
The duff [#ta brzydka i... 10:00 rezerwuj
Szybcy i wściekli 7 10:10 rezerwuj
Fru! 10:30 rezerwuj dub
Dom 10:40 rezerwuj dub
Pingwiny z Madagaskaru 11:00 rezerwuj dub
System 11:00 rezerwuj
Asteriks i obeliks:... 11:10 rezerwuj dub
Dom 11:40 rezerwuj 3d dub
Spongebob: na suchym... 11:50 rezerwuj dub
Nocny pościg 12:10 rezerwuj
Chłopak z sąsiedztwa 12:20 rezerwuj
Fru! 12:30 rezerwuj dub
Dom 12:50 rezerwuj dub
Kopciuszek 13:00 rezerwuj dub
Szybcy i wściekli 7 13:00 rezerwuj
Asteriks i obeliks:... 13:10 rezerwuj dub
System 13:45 rezerwuj
Dom 13:50 rezerwuj 3d dub
Spongebob: na suchym... 14:00 rezerwuj dub
Chłopak z sąsiedztwa 14:20 rezerwuj
Fru! 14:30 rezerwuj dub
The duff [#ta brzydka i... 14:40 rezerwuj
Dom 15:00 rezerwuj dub
Ze wszystkich sił 15:10 rezerwuj
Kopciuszek 15:20 rezerwuj dub
Szybcy i wściekli 7 15:50 rezerwuj
Dom 16:00 rezerwuj 3d dub
Chłopak z sąsiedztwa 16:20 rezerwuj
Seks, Miłość I Terapia 16:20 rezerwuj
System 16:30 rezerwuj
Ex machina 16:40 rezerwuj
Nocny pościg 17:00 rezerwuj
Dom 17:10 rezerwuj dub
Szybcy i wściekli 7 17:20 rezerwuj
Kopciuszek 17:40 rezerwuj dub
Dom 18:10 rezerwuj 3d dub
Chłopak z sąsiedztwa 18:20 rezerwuj
Ze wszystkich sił 18:30 rezerwuj
Szybcy i wściekli 7 18:40 rezerwuj
The duff [#ta brzydka i... 19:00 rezerwuj
System 19:15 rezerwuj
Body/Ciało 19:20 rezerwuj
Nocny pościg 19:30 rezerwuj
Selma 20:00 rezerwuj
Szybcy i wściekli 7 20:10 rezerwuj
Chłopak z sąsiedztwa 20:20 rezerwuj
Zbuntowana 20:20 rezerwuj
Ze wszystkich sił 20:30 rezerwuj
Ex machina 21:10 rezerwuj
Szybcy i wściekli 7 21:30 rezerwuj
The duff [#ta brzydka i... 21:30 rezerwuj
Nocny pościg 22:00 rezerwuj
System 22:00 rezerwuj
Galeria Bronowice Mikro
Onirica 11:45
Bóg nie umarł 13:30
Druga strona muru 15:45
Night Moves 17:45
Karski i władcy ludzkości 20:00
IMAX
Dzikie z natury 10:00 rezerwuj dub
Szybcy i wściekli 7 11:00 rezerwuj
Szybcy i wściekli 7 13:45 rezerwuj
Szybcy i wściekli 7 16:30 rezerwuj
Szybcy i wściekli 7 19:15 rezerwuj
Szybcy i wściekli 7 22:00 rezerwuj
Kino Kika
Ida 10:30
Karski i władcy ludzkości 11:30
Druga strona muru 13:00
Optymistki 14:00
Heavy mental 15:00
Wędrówka na zachód 16:00
Biały cień 17:00
Za jakie grzechy, dobry... 17:15
Naginając reguły 19:15
Ida 20:45
Jak całkowicie zniknąć 21:00
Kino Mikro
Onirica 13:00
Heavy mental 14:45
Karski i władcy ludzkości 15:30
Wędrówka na zachód 16:30
Optymistki 17:40
Klub dla wybrańców 18:30
Naginając reguły 19:15
Ostatni gasi światło 21:00
Kino Pod Baranami
Motyl Still Alice 11:00 rezerwuj
Klub dla wybrańców 11:05 rezerwuj
Ex machina 12:45 rezerwuj
Jak całkowicie zniknąć 13:00 rezerwuj
Whiplash 13:05 rezerwuj
System 14:45 rezerwuj
Body/Ciało 15:00 rezerwuj
Onirica 15:05 rezerwuj
Wędrówka na zachód 17:00 rezerwuj
Heavy mental 17:05 rezerwuj
Motyl Still Alice 18:45 rezerwuj
Night Moves 19:05 rezerwuj
System 20:30 rezerwuj
Biały cień 21:05 rezerwuj
Multikino
Kopciuszek 10:00 rezerwuj dub
Dom 10:15 rezerwuj 2d
Fru! 10:20 rezerwuj 2d
Dzwoneczek i bestia z... 10:30 rezerwuj 2d
Poranki 10:30 kwiecień 10:30 rezerwuj
Spongebob: na suchym... 10:30 rezerwuj 2d
Baranek Shaun 10:50 rezerwuj
System 11:15 rezerwuj
Szybcy i wściekli 7 11:30 rezerwuj
Asteriks i obeliks:... 11:40 rezerwuj 2d
Dom 11:45 rezerwuj 2d
Kopciuszek 12:00 rezerwuj dub
Poranki 12:00 kwiecień 12:00 rezerwuj
Dom 12:30 rezerwuj 3d
Fru! 12:30 rezerwuj 2d
The duff [#ta brzydka i... 12:30 rezerwuj
Seria niezgodna:... 12:40 rezerwuj 3d
Spongebob: na suchym... 12:50 rezerwuj 2d
Szybcy i wściekli 7 13:00 rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 13:50 rezerwuj 2d
Nocny pościg 13:50 rezerwuj
Dom 14:00 rezerwuj 2d
System 14:15 rezerwuj
Szybcy i wściekli 7 14:30 rezerwuj
Kopciuszek 14:40 rezerwuj dub
Piramida 14:40 rezerwuj
Dom 14:45 rezerwuj 3d
The duff [#ta brzydka i... 15:00 rezerwuj
Chłopak z sąsiedztwa 15:10 rezerwuj
Seria niezgodna:... 15:20 rezerwuj 2d
Ze wszystkich sił 15:50 rezerwuj
Szybcy i wściekli 7 16:00 rezerwuj
Dom 16:15 rezerwuj 2d
Nocny pościg 16:30 rezerwuj
Piramida 16:50 rezerwuj
Dom 17:00 rezerwuj 3d
System 17:15 rezerwuj
Chłopak z sąsiedztwa 17:20 rezerwuj
Kopciuszek 17:20 rezerwuj dub
Szybcy i wściekli 7 17:30 rezerwuj
The duff [#ta brzydka i... 17:30 rezerwuj
Obywatel 18:00 rezerwuj
Ziarno prawdy 18:00 rezerwuj
Dom 18:30 rezerwuj 2d
Szybcy i wściekli 7 19:00 rezerwuj
Zabójcy bażantów 19:00 rezerwuj
Nocny pościg 19:10 rezerwuj
Oculus 19:15 rezerwuj
Chłopak z sąsiedztwa 19:30 rezerwuj
Piramida 19:50 rezerwuj
Cobain: Montage of heck 20:00 rezerwuj
System 20:15 rezerwuj
Szybcy i wściekli 7 20:30 rezerwuj
Za jakie grzechy, dobry... 20:30 rezerwuj
Snajper 20:40 rezerwuj
Seria niezgodna:... 20:45 rezerwuj 3d
Chłopak z sąsiedztwa 21:40 rezerwuj
Ze wszystkich sił 21:40 rezerwuj
Nocny pościg 21:45 rezerwuj
Zabójcy bażantów 21:50 rezerwuj
Piramida 22:00 rezerwuj
Szybcy i wściekli 7 22:00 rezerwuj
Paradox
Uciec na Pitcairn 17:00
Heavy mental 18:20
Night Moves 20:10
Sfinks
Ze wszystkich sił 17:00
Selma 19:00
Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

24 kwietnia
17 kwietnia
10 kwietnia

Zapowiedzi

1 maja
7 maja
8 maja

Repertuar Kin