kino.krakow.pl
Film

Ocean's 8


Reżyseria: Gary Ross

Repertuar filmu "Ocean's 8" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Ocean's 8" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Ocean's 8
Tytuł oryginalny: Ocean's 8
Czas trwania: 110 min.
Produkcja: USA , 2018
Gatunek: akcja / komedia / kryminał
Premiera: 22 czerwca 2018
Dystrybutor filmu: Warner

Reżyseria: Gary Ross
Obsada: Cate Blanchett, Dakota Fanning, Anne Hathaway

Pięć lat, osiem miesięcy, 12 dni... Dokładnie tyle czasu zajęło Debbie Ocean (Sandra Bullock) zaplanowanie największego skoku w jej życiu. Do jego realizacji potrzebuje pomocy najlepszych specjalistów w swoim fachu. Szczególnie swojej wspólniczki Lou Miller (Cate Blanchett). W ekipie najlepszych z najlepszych znalazły się: jubilerka Amita (Mindy Kaling) i oszustka uliczna Constance (Awkwafina). Dołączyły do nich paserka Tammy (Sarah Paulson), hakerka Nine Ball (Rihanna) oraz projektantka mody Rose (Helena Bohnam Carter). Cel to warty około 150 milionów dolarów diamentowy naszyjnik. Podczas imprezy roku — Gala Met, będzie go miała na sobie światowej sławy aktorka Daphne Kluger (Anne Hathaway). Plan wygląda perfekcyjnie, jednak nie ma w nim miejsca na najdrobniejszy błąd. Zwłaszcza jeśli dziewczyny chcą niepostrzeżenie wynieść z gali diamenty warte 150 milionów dolarów… i to na oczach wszystkich zebranych.


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 32 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Ocean's 8 on IMDb

Trailer filmu: Ocean's 8

Wasze opinie

Kinomaniak 20. lipca 2018, 20:20

To nie jest film, który zmusza do refleksji, wzrusza etc. etc. To jest bardzo fajna rozrywka z dużą ilością humoru, nieoczekiwanym scenariuszem i super "laskami" w osobach głównych i drugoplanowych bohaterek. Po filmie nie zostaje żadna większa refleksja, oprócz tej że uczestniczyło się, jako widz, w dwugodzinnej, super zabawie. Serdecznie polecam.

dromar 19. lipca 2018, 8:38

Przeciętny film. Nikt przez dwie godziny się na sali nie zaśmiał... Żeńska obsada...same kobiety nie są w stanie stworzyć dramaturgi kryminału... Sorki, szkoda czasu i pieniędzy... Napad jest amatorski i niemożliwy do przeprowadzenia... Nie umywa się to wszystko do Wielkiego Hitchcocka...

Anderson 2. lipca 2018, 13:26

Łatwy, lekki i przyjemny. Nie jest to kino oskarowe, tego nikt się nie spodziewał. Dwie godziny dobrej zabawy z przymrużeniem oka. Ot, taki film na wakacje. Warto się wybrać i nie szukać dziur w całym.

Baca 25. czerwca 2018, 19:18

Bardzo przyjemny film. Piękne i dobre aktorki. Fabuła niesie film. Polecam

martabulandaa 24. czerwca 2018, 16:39

Dla mnie szczególnie Cate błyszczy na ekranie. Widać jak bardzo bawi się tą postacią. Ta lekkość i humor uderza. Prawdą jest, że to nie wymagający film ale ogląda się go z przyjemnością. Brakuje czarnego charakteru i zbyt łatwo obrabowały tą galę. Przydałoby się jakieś większe zamieszanie.

Stokrotka 22. czerwca 2018, 12:41

Bardzo przyjemny film - relaks i odstresowanie się.

Dodaj nowy komentarz Ocean's 8

Twoja opinia o filmie: