|

Wasze hity

KEI

Od 12 marca do odwołania wszystkie kina zamknięte !

Decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego wszystkie placówki kulturalne w Polsce: muzea, teatry oraz kina zostały zamknięte do odwołania !

Gdy tylko będzie znana data ponownego otwarcia kin, niezwłocznie ją podamy.

Wyświetlany poniżej repertuar jest nieaktualny !
Wyświetlamy go jedynie aby wyszukiwarki internetowe nie uznały strony za nieaktywną.

Mary's Land. Ziemia Maryi

Mary's Land
Reżyseria: Juan Manuel Cotelo

Repertuar filmu "Mary's Land. Ziemia Maryi" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Mary's Land. Ziemia Maryi" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Tytuł oryginalny: Mary's Land
Czas trwania: 115 min.
Produkcja: Chile , 2013

Reżyseria: Juan Manuel Cotelo
Obsada: Clara Cotelo, Juan Manuel Cotelo, Lola Falana


Średnia ocena: 9.0
rating 9.0 rating 9.0 rating 9.0 rating 9.0 rating 9.0 rating 9.0 rating 9.0 rating 9.0 rating 9.0 rating 9.0
Oceniono 102 razy. | Oceń film

Wasze opinie

Wojtek z Chrzanowa 25. grudnia 2014, 14:28

Nie byłem na filmie, ale ostatnio po raz pierwszy byłem w Miedjugorie. I kochani powiem wam coś = tam trzeba być. Najukochańsza Matka Przenajświętsza na kazdym kroku przyciąga nas do Swojego Syna. Przeżyłem SZOK podczas adoracji. Miałem wrażenie jakby zeszła lawina łaski Bożej na cały kościół i w szystkich w nim zgromadzonych.

Dziecko Maryi 10. listopada 2014, 18:46

Tak, piękny i wartościowy film i w 100% rozumiem wpis "Poszukującej" z 15 września :D moje wzruszenie dokładnie tak samo spotęgowało się na widok najcudowniejszego miejsca na Ziemi, jakim jest Medjugorie, a zwłaszcza na początku sierpnia podczas Festiwalu Młodych. Tam naprawdę można doświadczyć przedsionka Nieba :-) Chwała Panu Jezusowi! Amen, Alleluja!

Katarzyna 29. października 2014, 11:13

Film wielce wartosciowy..dający nadzieję prawdy a nie wciąż chora fikcja...piękne przeżycie i poruszajace!dlaczego nie moge kupic rodzince biletów na ten film np.do kina Janki gdzie mają najbliżej?

Paulina 27. października 2014, 12:12

Bardzo cenne i przemawiajace do serca swiadectwa. Czlowiek wychodzi z kina podniesiony na duchu. A przy okazji wraca sie wspomnieniami do pobytu w Medjugorie, ktory byl dla mnie pieknym i niezapomnianym momentem w zyciu - rodzajem drogowskazu czy milowego kamienia w rozwoju duchowym. Mysle, ze warto film zobaczyc, zwlaszcza jesli sie jest "poszukujacym".

Anna 9. października 2014, 7:52

Mój niewirzący 72-letni tata powiedział, że nie nudził się na filmie i że wierzy w o, co mówią osoby na tym filme. Miałam wielkie obawy, że tata będzie drwił, ale obejrzał film spokojnie. Czy go coś pruszyło - nie wiem. Uważam, że film jest bardzo dobry, przede wszystkim dla osób poszukujących czy wątpiących. Cuodwne zdjęcia. Wywiady 'delikatne', nie 'nawiedzone'. Piękny sposób przedstawienia stworzenia człowieka przez Boga - jako dziecko i jego wychowywania i obdarowywania miłością, Polecam.

Poszukująca 15. września 2014, 8:02

Piękny film, poruszający i bardzo wartościowy. Moje wzruszenie spotegowało się gdy mogłam ponownie zobaczyć widziane parę tygodni temu najcudowniejsze miejsce-Medjugorie. Polecam każdemu obejrzenie tego filmu i oczywiście pielgrzymkę do Medjugorie!

Dodaj nowy komentarz Mary's Land. Ziemia Maryi

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

22 maja
15 maja

Zapowiedzi

1 czerwca
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin