kino.krakow.pl
Film

Mary Poppins powraca

Mary Poppins Returns
Reżyseria: Rob Marshall

Repertuar filmu "Mary Poppins powraca" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Mary Poppins powraca" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Mary Poppins powraca
Tytuł oryginalny: Mary Poppins Returns
Czas trwania: 130 min.
Produkcja: USA , 2018
Gatunek: przygodowy / familijny / fantasy / musical
Premiera: 19 grudnia 2018
Dystrybutor filmu: Disney

Reżyseria: Rob Marshall
Obsada: Emily Blunt, Meryl Streep, Ben Whishaw

Najnowszy zwiastun filmu "Mary Poppins powraca" w kinach od 19 grudnia! Mary Poppins pomaga nowemu pokoleniu rodziny Banksów odnaleźć radość i zachwyt życiem, które zatracili w szarej codzienności. Niezawodna niania i jej magiczne zdolności jak zwykle przemienią każde zadanie w niezapomnianą, fantastyczną przygodę!
W roli słynnej niani zobaczymy znakomitą Emily Blunt („Dziewczyna z pociągu”, „Tajemnice lasu”). „Mary Poppins Returns” wyreżyserował Rob Marshall („Tajemnice lasu”, „Chicago”). Scenariusz opracował David Magee („Życie Pi”) na podstawie opowiadania, które współtworzył z Marshallem i Johnem DeLucą („Tajemnice lasu”) opartego na motywach książek o Mary Poppins autorstwa P.L. Travers.


Średnia ocena: 7.0
rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0
Oceniono 13 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Mary Poppins powraca on IMDb

Trailer filmu: Mary Poppins powraca

Wasze opinie

abc 8. lutego 2019, 10:31

Wspaniały klasyczny film Disneya ubrany we współczesną technologię filmową. Nie sądziłam, że w Disneyu da się jeszcze robić filmy o klimacie tych z lat 60-tych. Ten wyszedł świetnie!

Mikka 2. lutego 2019, 21:55

Mary Poppins powraca to dla mnie film na cześć kreatywności, niczym nieskrępowanej wyobraźni (i kolorów:-). Sporo tutaj odniesień do XIX wieku, w szczególności architektury i klimatu londyńskich miejsc, parków, ulic i zaułków (mgła!!!), ale także typowo brytyjskich tradycji i wychowania. Mocny akcent musicalowy oraz włączenie planu kreskówek dodaje filmowi uroku oraz stanowi zapewne połączenie z pierwowzorem, tj. Mary Poppins z 1964 r. Szkoda, że nie można tamtego filmu równocześnie obejrzeć w kinach. Nie tylko dlatego, że m.in. główna bohaterka Julia Andrews otrzymała Oscara (rola E. Blunt oscarowa niestety nie jest, ale moim zdaniem wynika to raczej z ograniczeń scenariusza i z wizji reżysera, albowiem aktorka ma ogromny potencjał, co widać np. w partiach musicalowych), ale też dlatego, że tamtejsze efekty specjalne były robione jak to dawniej bywało - czyli bez użycia komputerów. Co zaś tyczy warstwy merytorycznej, nie ma tutaj jakiegoś wymyślnego scenariusza, nawet poważne sprawy są potraktowane dość ogólnikowo, lekko i bajkowo, niemniej jednak jest to film, który się ogląda dobrze, właśnie na dużym ekranie, "ku pokrzepieniu" oraz z pewną wartościową myślą przewodnią:-).

Alicja 7. stycznia 2019, 14:25

Przyjemnie się ogląda, film dla całej rodziny.
Polecam.

Que 7. stycznia 2019, 5:10

Emily Blunt ma w sobie mnóstwo gracji i niesamowitą mimikę, a Londyn jest magicznym miastem. Tyle wyniosłam z tego filmu. Reszta gdzieś daleko, daleeko e tle.

Alicja 4. stycznia 2019, 23:28

Film ogląda się bardzo przyjemnie, z przesłaniem dla całej rodziny.Pięknie nakręcony, bajkowy.Warto obejrzeć.

Dodaj nowy komentarz Mary Poppins powraca

Twoja opinia o filmie: