kino.krakow.pl
Film

Małe dzieci

Little Children
Reżyseria: Todd Field

Repertuar filmu "Małe dzieci" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Małe dzieci" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Małe dzieci
Tytuł oryginalny: Little Children
Czas trwania: 130 min.
Produkcja: USA , 2006
Premiera: 16 lutego 2007
Dystrybutor filmu: Warner

Reżyseria: Todd Field
Obsada: Kate Winslet, Patrick Wilson, Jennifer Connelly

Akcja filmu, opartego na powieści Toma Perrotty pod tym samym tytułem, skupia się na kilku bohaterach, których losy krzyżują się na placach zabaw, miejskich basenach i ulicach ich niewielkiego miasteczka w nieoczekiwany i potencjalnie niebezpieczny sposób.

tekst: Multikino


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1598 razy. | Oceń film

Wasze opinie

prof 18. sierpnia 2007, 0:59

nalezy zobaczyc
dla osob jak dejzi polecam jeszcze raz przyjrzenie sie doskonale zaprezentowanej osobowosci bohaterow i zachecam do ponownego odbioru rzadkiego profesjonalizmu w szerokiej perspektywie filmowej.

okllio 5. maja 2007, 16:50

warto, warto, warto zobaczyć
warto, warto, warto zobaczyć

malik 20. kwietnia 2007, 9:38

powyżej przeciętnej..
Film dobry, fajnie pokazujacy historie kilku ludzi, w sumie myślałem ze wiecej bedzie aytuacji na placu zabaw. ie podoba mi sie zakończenie, to że bydwoje doszli do wniosku ze lepiej nie, film wyszedł by lepiej jak by jedno z nich chciało wyjechać, a drugie nie - mały dramacik i duzo cierpienia, a tak to poprostu telepatycznie postanowili że bedą żyć jak wcześniej. 6,5 / 10

mruvka 17. marca 2007, 12:33

zaskakujacy
bardzo ciekawy pomysl. I udany!! polecam.

otograf 15. marca 2007, 13:14

wartościowy film
mistrzostwem świata: splecienie wątku eskalacji namiętności z obrazem świata psychotyka. perełka: scena na basenie.

że zakończenie pozostawia niedosyt- cóż...
jeśli ktoś zna odpowiedź na postawione w filmie pytanie, niech zrobi film, sale kinowe będą pełne.sam usiąde w pierwszym rzędzie.

polecam!

kayah 2. marca 2007, 8:14

warto, warto, warto zobaczyć
biorąc pod uwagę poniższe mało pchlebne opinie, chciałabym powiedzieć, że małe dzieci to naprawdę dobry film, zrobił na mnie duże wrażenie, świetna gra Kate Winslet, zdjęcia, dająca do myślenia historia, może dlatego nie każdy jest w stanie ją zrozumieć

kika 1. marca 2007, 12:36

Przemyślany, zaskakujący, daje do myślenia...
Film dla bardziej wymagającego widza. świetne zdjęcia, przemyślana fabuła, rewelacyjna rola K.Winslet. Polecam!

OSZUKANY 27. lutego 2007, 16:39

obejrzałeś trailer?? fajny co?? Film już taki nie jest... do BANI!!!!!!!
OSZUKALI MNIE BANDA ZłODZIEI DECYDENTóW. NIE NA TAKI FILM CHCIłEM Iść. Krzyżujące się losy kilku bohaterów?? Patrz... Amores perros... Babel.. 21 gramów. Nie tutaj. Beznadziejność tego filmu opisał kolega poniżej. Ja dodam jeszcze że: FILM JEST ZUPEłNIE INNY NIż SIę WYDAJE PO OBEJRZENIU TRAILERA... ZUPEłNIE. PO OBEJRZENIU ZAPOWIEDZI MYśLAłEM żE SOśWIADCZE NA TYM FILMIE KLIMATU "6-GO ZMYSłU"... NO I POMYLIłEM SIE. FABUłA WYMYśLONA NA WARSZTATCH U BRATA ALBERTA DO TEGO NIEUSTAJąCY NARRATOR KTóREMU GęBA SIę NIE ZAMYKA... DO BANI, NIE IDźCIE NA TO

s* 26. lutego 2007, 23:13

BEZNADZIEJA!!!
W 100% zgadzam się z opinia poniżej. Po prostu nie warto.

dejzi 25. lutego 2007, 16:29

ZASTANAWIAJĄCE
widziałam "małe dzieci" ale po przeczytaniu poniższych recenzji śmiem twierdzić że istnieją dwie wersje tego samego filmu … masakra dla mnie ten film to nudny film o niczym po wyjściu z kina mogę się założyć że nikt z was nie umie i nie będzie umiał komuś kto go jeszcze nie widział powiedzieć o czym jest … o nieszczęściu? O szczęściu w nieszczęściu i ponownym nieszczęściu? o głupocie ludzkiej o tym jak ludzie są beznadziejni głupi i nie umieją sobie z tym poradzić? Pasjonujące ... ale spokojnie w filmie jest kobieta mężczyzna czapka park i jest i zdrada i dwa małżeństwa i do tego wszystkiego bardzo koniecznie rzecz jasna pedofil a po co hmmm no kurcze dobre pytanie chyba mało kto wie … ale szukam chętnego do udzielenia odpowiedzi … no normalnie film o każdym z nas … dzień jak co dzień jak u każdego spędzony na dymaniu się na poddaszu i na basenie z dzieckiem … jedna wielka nudna beznadziejna psychologiczna papka mająca niewiele wspólnego z życiem kogokolwiek z nas fatalna podróbka niepowtarzalnego American Beauty - taki film może być tylko jeden i niech tak pozostanie - i nie dajcie się zwieść nuda nuda nuda nuda nuda i jeszcze raz wielka nuda która kończy się ot tak sobie i bez sensu szkoda tylko ze po ponad 2 godzinach prania mózgu … NIE POLECAM NIKOMU!!! a i jeszcze jedna kwestia dotycząca opisu filmu "dotyczy kilku bohaterach, których losy krzyżują się na placach zabaw, miejskich basenach i ulicach" sprostowanie jedna kobieta jeden mężczyzna jeden plac zabaw, jeden basen, jedna ulica plus jeden pedofil uwierzcie mi to nie wróży nic fajnego I proszę mi tu nie zarzucać, że nie zrozumiałam bo ja chyba jako jedyna zrozumiałam, że ten film jest po prostu kiepski i nie ma co na siłę doszukiwać się w nim niesamowitych podtekstów psychologii życia każdego z nas ... bo jak wy macie takie popaprane i nudne życie to serdecznie współczuje

junioradi 25. lutego 2007, 8:45

Fajny film dla dwojga
Film fajny, opowiada o życiu młodych zapracowanych małżeństw. Fajnie plątają się losy bohaterów, i koniec też jest zaskakujący. "Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma"
Szczerze zapraszam na film.

Kinomaniak 24. lutego 2007, 11:50

Gorzki, smutny, piękny..
A dla mnie to zakończenie było właśnie dramatyczne.. wygodne dla bohaterów filmu, ale czy szczęśliwe? Film piękny, ale gorzki i smutny.Pokazuje jak jedna minuta potrafi nadać naszemu życiu zuepełnie inny bieg.. Polecam !

michal 22. lutego 2007, 19:33

dobry polecam ale nie do kina raczej dvd
dobry polecam ale nie do kina raczej dvd

salamandra 21. lutego 2007, 18:43

Wspaniały
Film naprawde bardzo dobry, warty obejżenia. Idealnie pokazany problem dotykający współczesne małżeństawa. Dobre kino

mycham 19. lutego 2007, 20:19

uniwersalny
choc osadzony w amerykanskich realiach, film ten jest bardzo uniwersalna obserwacja ludzkiej natury. O pragnieniach, walczeniu z soba, z pokusami, o walce o lepsze zycie i o godzeniu sie z losem. Wnikliwy psychologicznie. Momentami bardzo zabawny. Doskonala gra Kate Winslet, a jej towarzysz gry zawroci w glowie niejednej dziewczynie:)

Riverton 18. lutego 2007, 23:27

American Beauty 2
Próba uchwycenia ludzkich pragnień i obsesji pokazana (jak na amerykanów) z dosyć dużą dozą realizmu i krytycyzmu, zarówno skierowanego przeciwko konsumpcyjnemu, skoncentrowanemu tylko na sukcesie, życiu klasy średniej, jak również przeciwko naiwnemu poddawaniu się nurtowi rzeki w którą wpadliśmy. Gorzka prawda o każdym z nas (w mniejszym lub większym stopniu). Warto ją sprawdzić.

czarodziej 18. lutego 2007, 22:06

bardzo dobry
o tym filmie nie mozna napisac, ze byl super, bo to okreslenie nie za bardzo tu pasuje. Film jest poruszajacy, zmusza do myslenia i sprawia, ze po wyjsciu z kina jeszcze dlugo o nim myslimy. Swietne, malo amerykanskie kino. Nominacja do Oscara dla Kate Winslet w pelni uzasadniona.

Yamila 18. lutego 2007, 11:20

Ambitny i poruszający
Niesamowity, rewelacyjny, momentami zabawny i bardzo pouczajacy... chociaż spodziewałam się bardziej dramantycznego zakończenia i chyba mi tego troszkę brakuje, ale mimo to bardzo gorąco polecam...Kate Winslet świetna :)

Dodaj nowy komentarz Małe dzieci

Twoja opinia o filmie: