kino.krakow.pl
Film

Kod nieśmiertelności

Source Code
Reżyseria: Duncan Jones

Repertuar filmu "Kod nieśmiertelności" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Kod nieśmiertelności" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Kod nieśmiertelności
Tytuł oryginalny: Source Code
Czas trwania: 93 min.
Produkcja: USA/Francja , 2011
Premiera: 6 maja 2011
Dystrybutor filmu: Monolith

Reżyseria: Duncan Jones
Obsada: Jake Gyllenhaal, Michelle Monaghan, Vera Farmiga

Kapitan Colter Stevens (Jake Gyllenhaal) budzi się w jadącym z dużą prędkością pociągu. Nie poznaje siedzącej obok niego dziewczyny, nie wie, gdzie jest. Po 8 minutach od jego przebudzenia pociąg eksploduje. Wtedy mężczyzna przekonuje się, że bierze udział w rządowym eksperymencie o nazwie: „Kod nieśmiertelności”, który pozwala na wejście w ciało innego człowieka na ostatnich 8 minut jego życia. Zadaniem Stevensa jest rozpoznanie i powstrzymanie zagrażającego całemu Chicago terrorysty podkładającego bomby. „Kod nieśmiertelności” pozwala wracać na miejsce zdarzeń wielokrotnie i żołnierz z każdym powrotem na ostatnich 8 minut życia pasażerów pociągu będzie wiedział coraz więcej. Czy uda mu się znaleźć i powstrzymać atak bombowy… który już się wydarzył?


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1060 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Kod nieśmiertelności

Wasze opinie

J. 19. lipca 2011, 22:49

Bardzo Dobry film,warto sie na niego wybrac!! wartka akcja, fajne zakonczenie,polecam

Agent Bolek 12. czerwca 2011, 12:29

Rzeczywiście pitfor, ale ja jednak byłem w kinie żeby Duncan Jones miał kapuchy na nakręcenie następnego filmu. Pozdro

pitfor 7. czerwca 2011, 8:31

Powiem tak, pomysł był fajny - wytłumaczenie całego zjawiska trochę mętne,brakuje stanu zagadkowości i jak to w amerykanskim kinie za bardzo wszystko cukierkowe... można oglądnąć, ale czy koniecznie w kinie...

num 17. maja 2011, 14:48

Dawno nie widzialem tak beznadziejnego amerykanskiego kina. Nuda na maksa. Akcja przewidywalna, monotonna i na dodatek kawal absurdu na final!. Porownywanie go do incepcji czy matriksa jest mega naduzyciem i powinno byc karane kara wiezienia!

monek 8. maja 2011, 1:26

Wiele oczekiwałem, niewiele otrzymałem. Film oceniłbym najwyżej na trzy z plusem. Nie spodziewałem się zobaczyć tutaj super efektów specjalnych, wielkich wybuchów czy ekstra demolki. Chciałem ujrzeć nietuzinkowy thriller Sci-Fi, który odkryje przede mną kolejną nową płaszczyznę kina made in the USA, udowadniając tym samym, że Amerykanie potrafią tworzyć jeszcze coś, co wybiega ponad szeregi tradycyjnych produkcji hollywoodzkich i co możnaby nazwać arcydziełem gatunku, jak to miało miejsce w przypadku „Incepcji”. Niestety, bardzo zawiodłem się. Koncepcja filmu wydaje się być dobra, jednak scenariusz pozostawia wiele do życzenia. Stąd i film nie zachwyca, nie porywa i sprawia, że po jego obejrzeniu widz czuje ogromny niedosyt i pewien rodzaj rozczarowania po tym, jak zachęcano do jego obejrzenia w zwiastunach. Tym, którzy lubią kino tego gatunku, ale nie mogą zdecydować się jaki film wybrać, o wiele bardziej polecam „Tożsamość”, bowiem to naprawdę kawał dobrego kina sensacyjnego z rewelacyjną grą aktorską Liama Neesona. To obraz, który zapewne na długo pozostanie w pamięci, zwłaszcza wybrednych kinomaniaków.

kasjer 6. maja 2011, 21:33

Dobry film, bez szczególnych efektów specjalnych i fajerwerków więc jak ktoś się nastawia na ekstremalne widowisko to na pewno się zawiedzie. Polecam wybrać się do kina na ten film ale oglądając go w domu lub na kompie nie wiele się straci.

Dodaj nowy komentarz Kod nieśmiertelności

Twoja opinia o filmie: