kino.krakow.pl
Film

Grimsby


Reżyseria: Louis Leterrier

Repertuar filmu "Grimsby" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Grimsby" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Grimsby
Tytuł oryginalny: Grimsby
Czas trwania: 82 min.
Produkcja: Wlk. Brytania , 2016
Gatunek: komedia
Premiera: 26 lutego 2016
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Louis Leterrier
Obsada: Sacha Baron Cohen, Mark Strong, Isla Fisher, Penelope Cruz

Nobby (Sacha Baron Cohen), słodki, choć nieco głupawy kibol angielskiej ligi, spotyka się po latach ze swym zaginionym bratem, Sebastianem (Mark Strong), agentem MI6. Nieoczekiwanie przyjdzie im wspólnie zapobiec globalnemu atakowi terrorystycznemu i przy okazji udowodnić, że najważniejsza jest rodzina.
Nobby ma wszystko. Wszystko, czego mógłby oczekiwać mężczyzna z Grimsby – jedenaścioro dzieci, fantastyczną (w jego opinii) żonę (Rebel Wilson) z północnej Anglii oraz wiele drobnych oszustw na koncie, które pozwalają mu przeżyć. Brakuje mu tylko jednego. Tęskni za bratem, Sebastianem, którego nie widział od przeszło 28 lat. Nie ma pojęcia, że Sebastian jest tajnym agentem Brytyjskiej Służby Bezpieczeństwa, który właśnie odkrył plany zbliżającego się globalnego ataku terrorystycznego. Ale to nie wszystko, niesłusznie oskarżony przez swoich pracodawców, musi ukrywać się przed wydanym na niego wyrokiem. Aby ocalić życie i świat, będzie musiał skorzystać z pomocy brata. Cóż, największego idioty, jakiego można sobie wyobrazić.


Średnia ocena: 7.0
rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0
Oceniono 4 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Grimsby

Wasze opinie

X 29. marca 2016, 21:57

Po bandzie... Dla odwaznych

Andrzej Fajda 12. marca 2016, 20:55

Niestety, nie zgodzę się z opinią Beaty. Tak film Borat, jak i film Dyktator podobały mi się. Ten natomiast nie. Niestety film jest słaby - po prostu nie jest śmieszny.

h 12. marca 2016, 17:55

Ostro. Bez cenzury. Odważnie. Nie dla dzieci...

Beata 2. marca 2016, 12:43

W znanym stylu Sachy Barona Cohena. Jeśli podobał wam się Borat i Dyktator, Grimsby spełni wasze oczekiwania. Jeśli to nie wasz styl, odpuście sobie oglądanie.

Dodaj nowy komentarz Grimsby

Twoja opinia o filmie: