kino.krakow.pl
Film

Ewolucja planety małp

Dawn of the Planet of the Apes
Reżyseria: Matt Reeves

Repertuar filmu "Ewolucja planety małp" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Ewolucja planety małp" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Ewolucja planety małp
Tytuł oryginalny: Dawn of the Planet of the Apes
Czas trwania: 130 min.
Produkcja: USA , 2014
Gatunek: akcja / dramat / sci-fi
Premiera: 11 lipca 2014
Dystrybutor filmu: Imperial Cinepix

Reżyseria: Matt Reeves
Obsada: Judy Greer, Gary Oldman, Keri Russell

Kontynuacja “Genezy planety małp”, w której poznamy dalszą historię przejęcia przez inteligentne małpy panowania nad naszą planetą i upadku cywilizacji człowieka. Rosnąca w siłę rasa genetycznie zmutowanych małp pod wodzą Cezara zmaga się z grupąludzi, który przetrwali atak śmiertelnego wirusa, siejącego spustoszenie dziesięć lat wcześniej. Rozejm, który udaje im się osiągnąć, okazuje się krótkotrwały. Świat staje na krawędzi wojny, której zwycięzcy staną się dominującym gatunkiem na Ziemi. Reżyseria: Matt Reeves ("Projekt: Monster"), w ”roli” Cezara ponownie Andy Serkis, niezapomniany Gollum z ”Władcy pierścieni”. Film wcyfrowym 3D.


Średnia ocena: 7.0
rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0
Oceniono 59 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Ewolucja planety małp

Wasze opinie

Transformers wiek zagłady rządzi 5. sierpnia 2014, 18:16

Hory film to ewolucja planety małp jakies małpy co mają wścieklizne se biegają. transformers wiek zaglady rządzi

RAFAŁ 4. sierpnia 2014, 22:06

KAWAŁ DOBREJ ROBOTY !! OBY WIECEJ TAKICH FILMÓW !! GORĄCO POLECAM :)

Jay 31. lipca 2014, 20:52

Rzadko chodzę na wysokobudżetowe hollywoodzkie filmy i nie ogladałem pierwszej cześć I. Ale ten był bardzo dobry... Małpy niesamowite

kk 24. lipca 2014, 21:19

6/10 średnio, mógłby być 30% krótszy.

polecam wam ja 23. lipca 2014, 21:07

byłem na ewolucji planety małp i na transformers 4 i gdybym miał wybrać teraz 1 seans od kopa bym wybrał ewelucję - transformers padaka na maxa dla dzieci ponizej 15 roku życia za to ewolucja planety małp wciąga, nie nudzi, przykuwa uwagę widza i zmusza jako tako do myślenia :) polecam

Niigus 17. lipca 2014, 22:17

Jestem zachwycony !! Mam nadzieję że 3 część się ukaże w miare szybko :) Nigdy zbytnio nie przepadałem i nie byłem fanem takich filmów ale wczesniejsza część czyli geneza planety małp i ta mnie oczarowały i na kolejna produkcję z pewnością pójdę i to w ciemno. Naprawdę warto jest klimat polecam wszystkim. Film zbiera dobre recenzje i wcale mnie to nie dziwi bo jest bardzo dobry chodz specyficzny. Wizja świata małp i ludzi zepchniętych na 2 plan przez wirusa jest jednocześnie zachwycająca jak i przerażająca.

Pyszczak 14. lipca 2014, 20:56

Film do bólu szablonowy. Garstką ludzi rządzi opętany i szalony człowiek z kompleksami. Połowo ludzi nosząych broń to jacyś narwańcy zachowujący się jak na prochach. Dużo dialogów. Za dużo. Zastanawiające jest to, że gromada ludzi, żyje sobie w mieście, tańczy po ulicy i się zabawia. Nikt nie pracuje, nikt nic nie uprawia, nie sieje... eh żenujące są te schematy. Ale dla fanów serii pewno będzie to arcydzieło.

biber 14. lipca 2014, 20:36

Można powiedzieć że to bardziej ambitne kino mające dużo odnośników do zastanawiania sie nad egzystencją ludzi i zwierząt a efekty to tylko znakomite dopełnienie w filmie :)

Kasjer 14. lipca 2014, 19:07

Całkiem niezły. Na początku trochę przynudza ale później robi się ciekawie. Mimo wszystko równie dobrze mogłem obejrzeć to w domu

podymacz 13. lipca 2014, 12:27

Dobry, choć historia w "Genezie" troszkę bardziej mnie wciągła. Do połowy, przegadany, ale potem KOBA popycha akcję do przodu. :) 7/10. Polecam fanom.

Dodaj nowy komentarz Ewolucja planety małp

Twoja opinia o filmie: